Prekladač

sobota, 22. novembra 2014

blogger  

Blog – ak prichádzate na trh s novinkou, určite je vhodné, aby ste v rámci svojho podnikania skúsili aj blogovanie. Pravidelné blogposty o výhodách Vašich produktov alebo služieb zvýšia vyhľadateľnosť Vášho webu. Písanie blogov môže znamenať cestu k tisíckam potenciálnych príjemcov, no iba zopár povolaných sa stane vyvolenými. Je to logické, konkurencia je totiž naozaj obrovská. Skutočne kvalitné  blogy sa však nestratia a existuje viacero príkladov, keď sa blogeri presadili aj na inej pôde.
Blog si môžete vytvoriť dvoma spôsobmi – s vlastným hostingom alebo bez. Blog s vlastným hostingom Začať blogovať s vlastným hostingom  je na začiatok o niečo zložitejšie, ale neskôr omnoho príjemnejšie.  Ak ste sa rozhodli seriózne blogovať a máte s blogom určité biznis plány, potom je na mieste porozmýšľať nad investíciou do hostingu a domény.
Dobrou voľbou je využiť blog ( jeden z množstva nástrojov LSN), ktoré ponúka Lead Systém Network  Získate okrem profesionálnych e-marketingových nástrojov aj redakčný systém Wordpress a okamžite môžete začať písať svoje príspevky do blogu.

  Blog        

 Teraz máte jedinečnú možnosť, všetko si overiť, vyskúšať. Svoj záujem prejavíte prihlásením sa.
( kliknite na obrázok)

   Akcia $4,95 kopie     

 Ak si svoje podnikanie len rozbiehate, určite bude pre vás výhodnejší druhý, bezplatný spôsob: 
 Blog bez vlastného hostingu 
 Blogovať s hostovaným blogovacím systémom je veľmi jednoduché – zaregistrujete sa, vyklikáte si blog a píšete. Rýchlo, pohodlne, bez akejkoľvek inštalácie a navyše zadarmo.   
Jedným zo spôsobov kde začať bogovať je použiť blogovací systém od Google Blogger (Blogspot) Je obľúbený najmä pre jeho jednoduchosť. Stačí vám email na Gmaili a môžete začať písať.  Má slušne vyriešené SEO a priame napojenie na AdSense (kontextové reklamy) a Google Analytics (webová analýza).  
Ako na to? 

 Na domovskej stránke služby Blogger kliknite na položku „Vytvoriť blog“ a vytvorte účet Google. Ak ste v minulosti použili produkty Google, napríklad orkut, Skupiny Google, Gmail alebo iné, pravdepodobne už účet Google máte. V tom prípade vám stačí prihlásiť sa. Potom je nutné vybrať zobrazované meno a prijať Zmluvné podmienky služby Blogger. Keď je všetko nastavené, môžete začať blogovať. V informačnom paneli kliknite na položku „Nový príspevok“ vedľa blogu, v ktorom chcete uverejniť príspevok. Najskôr zadajte názov príspevku (voliteľné) a potom samotný príspevok. Po dokončení kliknutím na odkaz „Ukážka“ zobrazte ukážku vzhľadu príspevku po publikovaní. Ak ste s príspevkom spokojní, kliknite na tlačidlo „Publikovať“.  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára